İade Koşulları:

  • Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.markatrend.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için sizden herhangi bir “kargo bedeli” talep edilmez.
  • Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.
  • Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
  1. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  2. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  3. ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
  4. Makyaj Malzemeleri

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünlerin iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

Ürünlerin kargodan teslim aşamasında kontrol edilmesi ve hasar olması durumunda mutlaka kargo personeli nezaretinde hasar tutanağı tutulması gerekmektedir. 

Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler iade alınmamaktadır.

Anlaşmalı olmadığımız kargo firmalarından gönderilen paketler teslim alınmayacaktır.

Not: Mng kargo ile gönderim yapılması gerekmektedir.

Firmamız tüm paketleme ve sevkiyat işlemlerini digital görüntüleme sistemleri ile kayıt altına almaktadır. Sipariş içeriğinin eksik çıktığı iddia edildiğinde firmamızın paketleme bölümü görüntü kayıtları incelenir, eksik gönderilen ürün tespit edildiğinde derhal müşteriye iletilir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün markatrend.com.tr'ye ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli, müşterinin alışverişinde kullandığı ödeme yöntemi ile kendisine iade edilir.

Garanti Koşulları

Mağazamız da bulunan ürünler İthalatçı, imalatçı ya da markaların bayisi olan eczanelerden tarafımıza faturalı bir şekilde gelmektedir ve faturalı bir şekilde müşterilerimize gönderim yapılmaktadır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR