JANSSEN COSMETICS Brilliance Shine Elixir 2 ml Ampul TEKLİ

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : 162,58 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 133,10 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4040943000428

Ürün Aktif İçeriği:

ESP: Elastin cilt hücrelerini uyarıcı peptitler;  Bu teknoloji, fibroblastlarda elastin sentezini teşvik ederek, bağ dokusunun yapısını güçlendirmeye ve yüz kontrünü toparlamaya yardımcı olur.

PERS İPEK AĞACI ÖZÜ: Ciltteki yorgunluk belirtileri ile savaşmaya yardımcı olur.

PALMITOIL TRIPEPTİT : (Yağ asitleri) ciltteki kolojene tutunarak çizgi ve kırışıklıklarla mücadele etmeye yardımcı olur.

UZUN ZİNCİR HYALURONIK ASİT: yoğun nem sağlayarak cilt yüzeyinin taze, pürüzsüz ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Ürün Kullanım Önerileri:

1. Öncelikle cildinizi ve ellerinizi temizleyiniz 2. Ampul bir kâğıt mendil arasında kırınız 3. İçeriğin tamamı avucunuzun içerisine boşaltınız 3. Yüz ve boyun bölgesine küçük basınçlar yaparak uygulayınız 4. Etkili sonuçlar için ampullerin gün aşırı ve 7-10 adetlik kürler halinde kullanılması ve beraberinde cilt tipinize uygun devam kremlerini her gün kullanmanız önerilir. Her bir ampul 2 ML dir ve tek seferlik kullanım içindir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Harici kullanım içindir 2. Ampulü kırarken elleri korumak için kâğıt havlu kullanılır. 3. Enjekte Edilmez. 4. Derma roller uygulamalarında direk güneş ışınlarından korunmalı ve mutlaka uygulama sonrası 30 SPF ve üstü yüksek güneş korumalı ürünler kullanılması tavsiye edilir. 5. Mümkünse derma roller uygulamasını gece yapınız.

Son Kullanma Tarihi 0001-01-01

Paylaş
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR